Jak promować sklep internetowy?

Jak mistrzowie marketingu, którzy splatają słowa w magnetyczną narrację, promowanie sklepu internetowego to nie tylko proces, lecz prawdziwe wyzwanie, wymagające zarówno kreatywności, jak i strategii. To jak budowanie mostu, który łączy Twoją ofertę z potencjalnymi kl (...)

Czytaj artykuł (odsłon: 11)
Legalizacja Dokumentów - Dwa Ścieżki do Międzynarodowej Ważności

Kiedy planujemy ważne sprawy za granicą, często stajemy przed koniecznością legalizacji naszych dokumentów. Warto wiedzieć, że istnieją dwa główne sposoby, by nadać dokumentom międzynarodową ważność: Apostille i legalizacja konsularna.

Apostille – Prosta Droga do Legaln (...)

Czytaj artykuł (odsłon: 29)

Porównanie platform edukacyjnych: ccFOUND vs tradycyjne portale Q&A

Jak zdobywamy wiedzę? Spotykając na naszej drodze ludzi, którzy wiedzą od nas choć trochę więcej. Internet jest o tyle wspaniałym miejscem, że pozwala nam natykać się na prawdziwych ekspertów dosłownie każdego dnia… i zadawać im pytania. A ccFOUND — czyli pierwsza na ś (...)

Czytaj artykuł (odsłon: 38)
Wersja PHP - czy warto aktualizować?

Czy wersja PHP może mieć duży wpływ na prędkość działania skryptów? Tak, tak może być, szczególnie przy dużych obciążeniach. Nowe wersje PHP wprowadzają różne optymalizacje, poprawki wydajności oraz nowe funkcje, które mogą znacząco przyspieszyć lub spowolnić wykonywanie s (...)

Czytaj artykuł (odsłon: 83)
Jak wybrać firmę tworzącą aplikacje mobilne?

Przy małych projektach, gdzie zakres i skala aplikacji mobilnej są ograniczone, wybór firmy jest dość prosty, wybór może być bardziej elastyczny i... mniej ryzykowny. Jednak w przypadku dużych, poważnych projektów, znaczenie wyboru odpowiedniej firmy do stworzenia aplikacji mobilnej staje się kolosalne.

Czytaj artykuł (odsłon: 250)
Platforma aukcyjna czy sklep internetowy?

Platforma aukcyjna czy sklep internetowy? To pytanie, które zadaje sobie wiele osób zastanawiających się nad rozpoczęciem działalności w e-commerce. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety, co krótko opiszę w tym artykule.

Czytaj artykuł (odsłon: 238)
Historia konsol do gier - Pong: pierwsze kroki w świecie gier wideo

Kiedy po raz pierwszy włączyłem Ponga, nie mogłem uwierzyć, że mam przed sobą tak prostą, ale jednocześnie niesamowitą grę. Był to prosty zestaw z dwoma kontrolerami podłączonymi na stałe. Pamiętam, że spędzałem godziny próbując odbić ten mały, migający piksel, zastanawiając się, jak długo uda mi się utrzymać piłeczkę w grze.

Czytaj artykuł (odsłon: 310)
10 faktów, których nie wiedziałeś o głośnikach sufitowych Lithe Audio

Szukasz niezawodnego głośnika, który okaże się ważną częścią Twojego zestawu kina domowego? A może uwielbiasz przed snem albo o poranku słuchać muzyki klasycznej i szukasz bezprzewodowych głośników, które łatwo wpleciesz w aranżację sypialni? Głośniki sufitowe marki Lithe Audio sprawdzą się znakomicie! Co warto o nich wiedzieć?

Czytaj artykuł (odsłon: 302)
Jakie rodzaje kas fiskalnych możemy znaleźć w sklepach?

Każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą na rzecz osób fizycznych zobowiązany jest do posiadania kasy fiskalnej (o ile nie dotyczą go pewne wyłączenia), przy pomocy której każdego dnia ewidencjonuje swoją sprzedaż. Co ważne w ostatnim czasie obowiązek stosowania kas fiskalnych znacznie się rozszerzył i z pewnością w kolejnych latach grono przedsiębiorców zobowiązanych do korzystania z urządzenia fiskalnego jeszcze się powiększy. W związku z tym w poniższym artykule przedstawiamy rodzaje kas, jakie obecnie dostępne są na rynku.

Czytaj artykuł (odsłon: 292)
Produkcja filmowa i tworzenie filmów na przestrzeni lat

Proces tworzenia filmu od jego stworzenia, przez produkcję, montaż, dystrybucję aż po jego wyświetlenie. Ta branża jest jedną z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych gałęzi przemysłu rozrywkowego na świecie. Od początków kinematografii, przemysł filmowy przechodził liczne zmiany i rozwijają się wraz z postępem technologicznym i zmieniającymi się potrzebami widzów.

Czytaj artykuł (odsłon: 311)
Kupiłem sobie Intel Pentium MMX 200 - retro, ten sprzęt kiedyś rządził

Witajcie drodzy czytelnicy! Dziś chcę Wam opowiedzieć o moim ostatnim zakupie - kupiłem sobie Intel Pentium MMX 200! (fanfary i confetti proszę)

Czytaj artykuł (odsłon: 230)
Dlaczego warto korzystać z programu do prowadzenia warsztatu? Kluczowe korzyści dla właścicieli i pracowników

Programy do prowadzenia warsztatu są niezbędne, aby zapewnić właścicielom i pracownikom optymalne wykorzystanie czasu i zasobów. Przedstawiamy kluczowe korzyści płynące z ich stosowania.

Czytaj artykuł (odsłon: 595)
Jak zadbać o bezpieczeństwo w sieci?

Gdyby porównać czasy współczesne do realiów chociażby sprzed 20 lub 30 lat, dostrzec można jak wiele zmian przyniosła globalna sieć Internetu. Dziś przez internet załatwić można zarówno sprawy bankowe jak i urzędowe. Internet daje ogromną wygodę i oszczędność czasu, dlatego tak chętnie korzystamy z niego w codziennych sprawach. Niestety, razem z udogodnieniami rośnie niebezpieczeństwo kradzieży lub utraty danych. Jak chronić się przed takim ryzykiem?

Czytaj artykuł (odsłon: 327)
Jak założyć sklep internetowy?

Pandemia Covid wywróciła świat e-commerce do góry nogami. Nagle zostaliśmy wszyscy zamknięci w domach, bez możliwości swobodnego pójścia na zakupy, czy spotkania się z rodziną i znajomymi. O ile dla statystycznego Pana Kowalskiego wiązało się to z pracą w systemie home office, to dla przedsiębiorców był to najbardziej traumatyczny okres na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat. Małe i duże centra handlowe, które przyciągały do siebie klientów z dnia na dzień zostały zamknięte, a właściciele sklepów zostali z fakturami za wynajem i brakiem gotówki z bieżącej sprzedaży. Co robisz jeżeli nie masz możliwości spotkania się z klientem twarzą w twarz? Starasz się przenieść biznes do internetu i dzięki temu popularność sklepów internetowych wciąż rośnie. O tym właśnie będzie dzisiejszy wpis. Ciekawostka! W trakcie black friday w sklepach internetowych oferujących perfumy sprzedaż średnio wzrasta o 175%!

Czytaj artykuł (odsłon: 270)
Jak wybrać najlepszy laptop poleasingowy?

Laptopy poleasingowe to coraz popularniejszy wybór wśród użytkowników, którzy poszukują dobrego sprzętu w przystępnej cenie. Są to urządzenia, które były używane przez pracowników firm (najczęściej dużych korporacji), ale po zakończeniu okresu leasingu zostały przeznaczone do dalszej odsprzedaży. Właśnie dlatego można je kupić w atrakcyjnej cenie. Jednak, jak wybrać najlepszy laptop poleasingowy? Na co zwrócić uwagę przed zakupem? W artykule tym postaramy się odpowiedzieć na te pytania.

Czytaj artykuł (odsłon: 238)
Certyfikat SSL - po co to komu?

Certyfikaty SSL stały się ostatnio popularne nawet na zwykłych blogach, ale to głównie za sprawą nacisku Google (wyszukiwarka bierze pod uwagę certyfikat SSL jako czynnik rankingowy). A co w kwestii bezpieczeństwa?

Czytaj artykuł (odsłon: 163)
Dlaczego opłaty za hosting i serwery ostatnio podrożały?

Widać gołym okiem, że ostatnio pojawił się mocny wzrost cen za hosting i serwery. Wszystko to spowodowane jest zmianami w technologii oraz bezapelacyjnie wymaganiami klientów. Po prostu w artykule omówimy szczegółowo przyczyny wzrostu cen i jego wpływ na rynek hostingowy.

Czytaj artykuł (odsłon: 199)
Monitoring domu – jaki wybrać i na co zwrócić uwagę?

Własne cztery kąty to marzenie, którego realizacja kosztuje wiele wysiłku, a przede wszystkim sporo pieniędzy. Profesjonalny monitoringu domu pozwala na efektywną ochronę wartościowego mienia przed włamaniem i kradzieżą. W artykule sprawdzimy, jak wybrać dobry monitoring domu.

Czytaj artykuł (odsłon: 302)
Gadżety do telefonu, które sprawią, że wyróżnisz się z tłumu

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy to narzędzie pracy, organizator czasu wolnego a także urządzenie dostarczające rozrywki. Coraz częściej Polacy nie wyobrażają sobie życia bez tego niewielkiego urządzenia w kieszeni. Jednak większość smartfonów wygląda bardzo podobnie. Zobacz, co możesz zrobić, aby twój telefon wyróżniał się na tle milionów innych.

Czytaj artykuł (odsłon: 206)
Bezpieczeństwo WordPress: Jak zabezpieczyć swoją stronę internetową

Wordpress to najpopularniejszy CMS do prowadzenia blogów. Nic w tym dziwnego, że jest to jeden z głównych celów, jakie obierają sobie hakerzy.

Czytaj artykuł (odsłon: 156)