10 faktów, których nie wiedziałeś o głośnikach sufitowych Lithe Audio

10 faktów, których nie wiedziałeś o głośnikach sufitowych Lithe Audio

Szukasz niezawodnego głośnika, który okaże się ważną częścią Twojego zestawu kina domowego? A może uwielbiasz przed snem albo o poranku słuchać muzyki klasycznej i szukasz bezprzewodowych głośników, które łatwo wpleciesz w aranżację sypialni? Głośniki sufitowe marki Lithe Audio sprawdzą się znakomicie! Co warto o nich wiedzieć?

Głośniki Lithe Audio – renomowane bezprzewodowe głośniki uznanej marki

  1. Lithe Audio to brytyjska marka z ponad 50-letnią tradycją. Specjalizuje się w produkcji nowoczesnych głośników, w tym bezprzewodowych głośników sufitowych.
  2. Brand ma w swojej ofercie dwa rodzaje głośników sufitowych – Bluetooth i Wi-Fi.
  3. Bezprzewodowe głośniki sufitowe Bluetooth działają w oparciu o Bluetooth 5.0, co pozwala na połączenie ich z Twoich smartfonem i odtworzenie muzyki z Twoich ulubionych serwisów streamingowych.
  4. Sufitowe głośniki Wi-fi to urządzenia w typie all-in-one, czyli takie, które łączą w sobie cechy doskonałego głośnika, wzmacniacza i modułu Wi-Fi.
  5. Poza głośnikami sufitowymi w ofercie Lithe Audio są głośniki zewnętrzne (ogrodowe) i ścienne głośniki instalacyjne, które działają np. przy wykorzystaniu technologii Bluetooth lub kabli optycznych.
  6. Głośniki sufitowe mogą służyć m.in. do odtwarzania dźwięków z Twojego telefonu. Sprawdzą się nie tylko do słuchania muzyki, lecz także np. w trakcie oglądania filmów i seriali na platformach streamingowych czy słuchania podcastów.
  7. Jeżeli zdecydujesz się na stworzenie systemu multiroom przy użyciu bezprzewodowych głośników Lithe Audio, możesz korzystać z maksymalnie 32 stref, na które podzielisz swoje mieszkanie lub swój dom.
  8. Korzystanie z głośników sufitowych brytyjskiej marki nie wymaga wykorzystania kabli, potrzebne są jedynie przewody zasilające. Dźwięki mogą być przekazywane za pomocą nowoczesnych technologii – Wi-Fi lub Bluetooth.
  9. Firma Lithe Audio, poza wykorzystaniem nowoczesnych technologii i tworzeniem sprzętu przyjaznego użytkownikom, stawia także na design. W przypadku głośników sufitowych Lithe Audio na pierwszy plan wysuwa się możliwość ich zabudowania w suficie, np. podwieszanym. Z kolei bezprzewodowe głośniki zewnętrzne mają np. kształt skały, co sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, lecz także dekorują ogród.
  10. Bezprzewodowe głośniki sufitowe Lithe Audio można wykorzystywać w dowolnym pomieszczeniu w domu, a także w biurze, kawiarni czy hotelu. Mogą być np. częścią samodzielnie skompletowanego zestawu kina domowego.

Chcesz wiedzieć więcej o Lithe Audio i głośnikach sufitowych tej marki? Kliknij: https://www.tophifi.pl/marki/lithe-audio.html.


Autor artykułu: Radosław Mlecz
Arccxtykuł Spccxonsorccxowany
Odsłon: 387

Artykuł dodany o godzinie 06:51 dnia 02-05-2023

Tagi: głośniki, głośniki bezprzewodowe, głośniki bluetooth, głośniki wifi, Lithe Audio

Odsłon: 387