Gadżety do telefonu, które sprawią, że wyróżnisz się z tłumu

Gadżety do telefonu, które sprawią, że wyróżnisz się z tłumu

W dzisiejszych czasach telefon komórkowy to narzędzie pracy, organizator czasu wolnego a także urządzenie dostarczające rozrywki. Coraz częściej Polacy nie wyobrażają sobie życia bez tego niewielkiego urządzenia w kieszeni. Jednak większość smartfonów wygląda bardzo podobnie. Zobacz, co możesz zrobić, aby twój telefon wyróżniał się na tle milionów innych.

Etui nie do podrobienia

W sklepach z gadżetami do telefonów można kupić wiele bardzo różnych etui. Najprostsze i najpopularniejsze to osłonki wykonane z tworzyw sztucznych o różnych wzorach i kolorach. Dużą popularnością cieszą się także etui chroniące nie tylko tył, ale i przód telefonu. Jeśli jednak chcesz zabłysnąć to standardowe etui nie zrobi na nikim wrażenia. Co innego, jeśli postawisz na osłonkę do telefonu wykonaną z ekologicznych materiałów np. z naturalnego filcu. Ciekawą opcją są także etui wykonane ręcznie – na szydełku lub na drutach.

 

Podstawka do telefonu

Jeśli zaliczasz się do miłośników ładu i porządku to gadżetem do telefonu, który przypadnie Ci do gustu jest podstawka pod smartfona. W sprzedaży można kupić dziesiątki kolorowych modeli wykonanych z tworzyw sztucznych i metali. Pojawiają się jednak i bardziej nietypowe np. zrobione z drewna albo z materiałów z recyklingu.

 

Power bank w wersji eko

Nowoczesne telefony są bardzo mocno eksploatowane, a co się z tym wiąże szybko tracą energię zmagazynowaną w baterii. Rozładowany telefon nie przydaje się do niczego i dlatego warto zadbać o to, aby zawsze mieć zabezpieczenie energetyczne dla swojego urządzenia. Możliwości są dwie – pierwsza to noszenie ze sobą ładowarki. Pomysł bardzo dobry, ale nie wszędzie dostępne są kontakty, więc opcja ta nie sprawdzi się np. na łonie natury. Zupełnie inaczej jest z power bankiem. Ten mały akumulator po podłączeniu do telefonu ładuje baterię i przywraca urządzenie do życia. Jak zwykle, w sprzedaży jest wiele różnych power banków, ale warto zainteresować się tymi bardziej nietypowymi. Jednym z nich jest power bank na światło słoneczne. Jest on wyposażony w mini panele słoneczne, które ładują urządzenie. Nie trzeba go podłączać do prądu – wystarczy w ciągu dnia położyć na oknie. Innym nietypowym gadżetem do telefonu jest power bank ładujący telefon bezprzewodowo. Wystarczy połączyć telefon z tym urządzeniem za pomocy małych magnesów, aby bateria telefonu znów napełniła się energią.

 

Telefony komórkowe, choć różniące się swoim oprogramowaniem czy pojemnością pamięci, niewiele różnią się od siebie wyglądem. Większość modeli produkowanych jest w standardowej kolorystyce a ich kształt i wielkość są porównywalne. Aby telefon wyróżniał się na tle tysięcy innych, konieczne jest dodanie kilku praktycznych i niepowtarzalnych gadżetów. Wśród najpopularniejszych są nieszablonowe etui, niepowtarzalna podstawka a do tego wygodna i ładna przenośna ładowarka.


Autor artykułu: Radosław Mlecz
Odsłon: 279

Artykuł dodany o godzinie 07:00 dnia 29-03-2023

Tagi: telefon, smartfon, gadżety

Odsłon: 279